vítejte

 

 

Hledáte-li vytoužený klid a mír, prijed`te do Borovy, prekrásného malého hvarského zálivu s pruzracným morem a panenskou prírodou. Uprostred kouzelné prírody a u prívetivých hostitelu, v apartmánech rodiny Razovicu, prožijete opravdu nádhernou dovolenou.

V bezprostrední blízkosti apartmánu vám je k dispozici rybárský domek, kde vas privítá veskrze osobité prostredí.

Apartmány " Razovic " se nacházejí na samote, prímo i more, v chráneném pozemkovém komplexu o povrchu 20 000 m², který je porostlý macchií a borovým lesem.

Pro celý tento prostor je príznacná naprostá cistota prostredí, které nezasáhl žádný druh znecištení. To potvrzuje i skutecnost, že se ke svícení a ohrevu vody využívá slunecní energie.

Do zálivu Borova mužete priplout po mori nebo prijet po silnici. Od trajektního prístavište je to 6 km, z cekož jsou poslední 2 km makadam. Pri pobytu v apartmánech " Razovic "jste skutecne celý den u more a na pláži. Jedním z nezapomenutelných zážitku pro vás bude i puvabná scenérie zálivu Borova pri západu slunce.

Budete-li si chtít odpocinout od koupání, bude pro vás skvelým osvežením prijemná procházka mezi dlouhými záhony stredozemních rostlin, jejichž omamné vune vyplní všechny vaše smysly.

Nabídka


Město Hvar

Vítejte v dávném městě s bohatou historií, na stejnojmenném nejslunečnějším ostrově na Jadranu, Hvaru. Mnozí o něm řeknou, že je to pravé město z pohádky se svou architekturou, překrásnou přírodou a mírným podnebím.

 

Ve Hvaru pro sebe každý může najít to, co jeho duši poskytne klid a tělu odpočinek, a to ne bezdůvodně, protože ve městě bylo nedávno oslaveno výročí 140 let, po která se zabývá organizovaným turismem.

 

Do města Hvaru lze přijet trajektem přímo do Hvarského přístavu nebo silnicí z centrální části ostrova, ale bez ohledu na to, odkud jste do něj přijeli, Hvar okamžitě zapůsobí jako město-památník.
Století vyklesala jeho zdi, epochy, a ponejvíce renesance, mu dávaly tvar. Památky v památkách, památky na památkách, město Hvar je drahokam ukrytý v čase.

 

 


Vrbanj

 


Vrbanj je malebné malé místo se nachází na ostrově Hvar , nedaleko od města Hvar.

Vrbanj nemění už od starověku ve svém typickém Hvar krajinu zdobí poli vonící levandule.

Jeho autentická atmosféra, v blízkosti pláže , malebné zátoky a přístav se dokázat, že Vrbanj je skutečnou oázou klidu . Pohostinných hostitelů , tradiční vinaři a sklepy vám nabídnou příjemné s užitečným jejich různé vína , zatímco vaše večery budou zdobeny ostrovních písní.

 

CMN_JAVASCRIPT

 

Please publish modules in offcanvas position.